با سلام و عرض ادب و احترام به همکاران گرامی و آرزوی صلح بر جهانیان در سال ۲۰۲۰ وتمام سالهای پیش روی بشریت.

بعضی موضوعات را میتوان مکتوب کرد ولی بعضی را تا قلم دل به دست جان نگیری نمیتوان . در زمان شروع نگارش این نیایش نامه، من و امواج با هم بودیم و در آخر من نبودم ؛ هر چه بود،او بود و بس.

ای امواج کهن ! ای واسطه های خالق و مخلوق و ای عناصرتکامل بخش هستی از ازل تا به ابد که در یک لحظه تمام کائنات را در نوردیده و از فراسوی زمان سرازیر شده اید و پیوسته نظم و نظام شگرف آفرینش را به عهده دارید؛یاری مان فرمایید.

ای امواج هوشمند، هنگام عبور از سلول انسانها، جانشان را ازموهبت ادراک فراسوی زمان لبریز فرمایید.

ای امواج سیال، این وجه از عالم که برای ما قابل مشاهده است،تشکیل شده از رنگ ها و اشکال و اجسام گونا گون،که ماهیت مادی به دنیای مخلوقات بخشیده اند اما تجلیاتی که خارج دنیای مادی برای ما مژده داده اند قابل درک نیست. درک و فهم ما را بارور بفرمایید !

ای امواج پنهان از دیده ها، پرسش ها و مجهولاتمان بی پایان، عمرمان محدود. علم و دانش مان محدود تر است . پاسخ سوالاتمان را به ذهنمان القا و سلول های خفته ما را بیدار فرمایید.

ای امواج کنترل کننده کائنات، اندیشه های نا چیز ما را محدود و اندیشه های ارزشمند مان را افزون فرمایید .

ای امواج بی کران، ما را به درکی که برای آن آفریده شده اییم آگاه و حقیقت زندگی و ارزش حیات را برما تفسیر و معنا فرمایید.

ای امواج متصل به عرش کبریائی، فهمِ مهر بی کران خداوند را برما قابل درک و مُیّسر بگردانید.

خدایا- بارپرودگارا، ادب و معرفتِ درخواست کردن از در گاهت را برما عطا فرما . الهی! فهماندی که فهمیدم سلولهای وجودم مرا همراهی نمی کنند.

الهی! یاریم فرما تا بتوانم با تک تک سلولها و روح و جانم بگویم فقط تو را می پرستم و از تو یاری می طلبم. یارب! برای قوت قلبم دوباره تکرار می کنم: "یاریم فرما تمام سلولهای وجودم مرا همراهی کنند تا باهم بگوییم تو را می پرستیم و از تو یاری می طلبیم."

الهی! ما را از پلیدی هایی که نمی پسندی دور و در نیک اندیشی و خیرخواهی که می پسندی یاری فرما.

الهی، روزی که حجابها کنار می روند شرمسارمان مگردان .

الهی! زندگی و مرگ را بر ما آسان بگردان و ما را پست و زبون مگردان .

ای آفریننده قلبها، مهر بی کرانت را برمخلوقاتت افزون فرما و قلب ملت ها و دولت ها را به هم نزدیک بگردان .

خداوندا ! در این لحظه، همه ی امواج نهان و ذرات عیان عالم و " زمان" نیز گواه اند که از درگاهت یاری می طلبیم ؛ معبودا !  به حرمتِ اشک دیده ی یتیمان  به آه و سوزِ دلهای ساکنان زمین و به نخستین لبخند نوزادان. اکسیر محبت و صلح و صفا را برقلبِ ملت ها و دولتها عطا فرما دوا فرما .

ای اربابِ سکوت !!؛ از استجابت دعاهایمان آگاهمان بفرما، تا موجب اطمینان قلبمان بگردد.

الهی ! خودت فرمودی بخوانید مرا، اجابت کنم شما را . اذن دادی، ما نیز خواندیم ، اجابت بفرما.

بار پروردگارا ؛ از اینکه فرصت دعا برای ما عطا فرمودی شکر گزاریم. این موهبت را از ما دریغ نفرما. (یارب العالمین)

امواج ,فرما ,فرمایید ,الهی ,زمان ,یاری ,ساکنان زمین ,یاریم فرما ,سلولهای وجودم ,فراسوی زمان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عسل فان چت فروشگاه اینترنتی می مارکت کد ۱۳۷۲۶۸ اتفاق در یک رویا اشعار ناب برکه خیال وبلاگ شرکت طیور پروران میهن تل استار Yasweb چارتر چیست ارزانی